www.sp87.poznan.pl

Wyniki konkursu MÓJ ZIMOWY KRAJOBRAZ

Kolejny konkurs plastyczny za nami. Tym razem zadaniem dzieci było stworzenie pracy plastycznej pod tytułem:  "Mój zimowy krajobraz". Celem konkursu było:
  • rozbudzanie dziecięcej wyobraźni
  • rozwijanie umiejętności plastycznych
  • wdrażanie dzieci do kreatywnego spędzania wolnego czasu z rodzicami.
Chociaż zima w tym roku nie pozwoliła nam się sobą nacieszyć, śniegiem nas nie zasypała i mrozem nie zmroziła, to prace dzieci przeniosły nas w zimowe aurę i cel konkursu został w pełni osiągnięty.
Udział w konkursie wzięło 20 dzieci. Uczestnicy przygotowali pracę konkursową zgodną z tematyką i wymaganiami organizatora konkursu. Przyniesione prace wykonane były różnorodnymi technikami i przy użyciu przeróżnych materiałów. Była wata, filc, brokat, folia aluminiowa, pasta do mycia zębów, a nawet pianka do golenia. Jury miało bardzo trudne zadanie, bo wszystkie prace były ładne. Po naradach jury wyróżniło 5 prac. Przy ocenie prac Komisja Konkursowa kierowała się następującymi kryteriami: pomysłowość, zgodność z warunkami uczestnictwa, estetyka wykonania, termin oddania pracy. Głównym kryterium wyboru był wkład dziecka w wykonaną pracę.
Wyróżnienie otrzymały prace następujących uczestników:
  • Piotra Jurkiewicza - grupa Lisy
  • Kornelii Skiby - grupa Lisy
  • Mileny Prokopiak - grupa Jeże
  • Brygidy Derdas - grupa Jeże
  • Jakuba Kaczmarka - grupa Jeże
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Pani Dyrektor Violetcie Nowak składamy podziękowanie za sfinansowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach.